EmailFacebookLinkedIn

Contact

Heb je algemene vragen over werken bij BrabantZorg? Stel ze aan het team Recruitment via werkenbij@brabantzorg.eu

Lefgozer-traject

Heb je vragen over het Lefgozer-traject voor zij-instromers? Neem contact op met Jacquelien Rovers via 06-21673917 of stuur een e-mail naar jacquelien@lefgozer.nu.

BBL-opleiding of stage

Heb je vragen over het werken en leren via een BBL-opleiding? Bel Rosan Voets (BBL-recruiter) via 06-51686763 of stuur een e-mail.

Heb je vragen over het volgen van een stage? Neem dan contact op met Annelies Verhoeven, via 06-53577228 en Sanne van den Berg, via 06-12781875                               of stuur een e-mail.

Vragen over een specifieke vacature

Neem dan contact op met de contactpersoon van de specifieke vacature. Deze staat vaak onderaan de vacaturetekst.

 

 

Heb je vragen over werken bij BrabantZorg?

 

Neem dan contact op met het team Recruitment:

 

 

 

 

 

Stuur een e-mail

 

 

      .......................................................................................................................................................

 

 

 

 

Rens Artz
Recruiter Den Bosch / Bommelerwaard
tel. 06-82523201
rens.artz@brabantzorg.eu

Rachel Koningstein
Recruiter regio Meierijstad / Boekel
tel. 06-23009416
rachel.koningstein@brabantzorg.eu

Doris Waninge
Recruiter regio Oss
tel. 06-51347709
doris.waninge@brabantzorg.eu

Lichelle Pijnenburg
Recruiter regio Uden
tel. 06-51661725
lichelle.pijnenburg@brabantzorg.eu

Rosan Voets
Recruiter BBL-studenten
tel. 06-51686763
rosan.voets@brabantzorg.eu

Elke dag zo fijn mogelijk

We ondersteunen cliënten bij het verbeteren of zo veel mogelijk behouden van hun eigen leven. We kijken naar wat iemand nog zelf kan, wat zijn of haar naasten en omgeving kunnen betekenen en we voegen daar tot slot onze deskundigheid en aandacht aan toe.

©2021 BrabantZorg

BrabantZorg.eu

Privacy

Cookies

 

©2021 BrabantZorg

BrabantZorg.eu

Privacy

Cookies